Odcinek 2x07

Opis 7. odcinka drugiego sezonu serialu Miecz Prawdy (ang. Legend of the Seeker). Tytuł odcinka: Wskrzeszenie (ang. Resurrection). Premiera: 9.01.2010r.

Reżyseria:

Jesse Warn

Scenariusz:

Mike Sussman

 

Opis:

Po upadku Darken Rahla trwa walka o władzę w D'Harze. Generał Grix stara się wyeliminować wszystkich potencjalnych konkurentów. Zamierza użyć Szeptaczy do wyludnienia wiosek ich rodzin. Richard i Cara ruszają do generała, a Kahlan i Zedd śledzą legion, który transportuje broń.

Okazuje się, że ukryli jeden z nich w Norwood, więc czarodziej i Matka Spowiedniczka ratują jej mieszkańców przed śmiercią. Poszukiwacz i Mord-Sith podczas poszukiwań spotykają Dennę pracującą w domu publicznym. Razem z czarodziejem, potajemnie knuje jak przejąć władzę. Tresuje ona gen. Grixa, aby później, dzięki specjalnej miksturze przywołać jego ducha do ciała Richarda. Udaje się jej to, gdy Cara opuszcza go w celu odnalezienia reszty przyjaciół. Duch Poszukiwacza pozostaje w zaświatach, podczas gdy jego ciało zajmuje pieszczoszek Denny i przejmuje panowanie nad D'Harą...

26-10-2021, 22:23

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com