Odcinek 2x10

Opis 10. odcinka drugiego sezonu serialu Miecz Prawdy (ang. Legend of the Seeker). Tytuł odcinka: Zatracenie (ang. Perdition). Premiera: 30.01.2010r.

alt

Reżyseria:

 

Mark Beesley

 

Scenariusz:

Charley Dane

Opis:

Nicci udaje się wydostać z niewoli u Ksieni. Kahlan, Zedd, Cara i Leo podążając drogą wskazywaną przez kompas, docierają do Pałacu Proroków.

 

 

Ann więzi Spowiedniczkę, aby udaremnić plan Sióstr Mroku, dążących do spełnienia nowej przepowiedni. Tymczasem Richard wpada w pułapkę potężnej magii, zamieszkującej Dolinę Zatracenia oddzielającą Stary Świat od Nowego. Staje się niewolnikiem własnych lęków, które objawiają się w wizji Tamarang u kresu wojny z Opiekunem. Gromadzą się tam wówczas jedyni pozostali przy życiu ludzie, w tym Kahlan z córką i mężem. Oblężeni w Pałacu Proroków są z góry skazani na przegraną: siedzibę Sióstr Światła otaczają hordy banelingów. Porażka Richarda w tej walce oznacza również jego śmierć w realnym świecie. Spowiedniczka, czarodziej, Mord-Sith i nowy Poszukiwacz z pomocą Verny wydostają się z niewoli u Ksieni i usiłują znaleźć sposób, by uwolnić chłopaka z pułapki.

alt

 

Gościnnie wystąpili:

alt

 

 

 

Jolene Blalock (Nicci)

 

 

 

alt

 

 

 

Matthew Le Nevez (Leo)

 


alt

 

 

Brett Tucker (Phillip)

 

 

alt

 

 

 

Hannah Banks (Siostra Greta)

 


alt

 


Serena Cotton (Siostra Dulcinia)

 

26-10-2021, 23:48

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com