Konkurs Nowy początek

Premiera "Serca Wojny" już prawie miesiąc za nami. Część z Was pewnie już zdążyła spotkać się po raz ostatni z bohaterami, współuczestniczyć w ich przygodach i dzielić ich emocje. U niektórych książka leży pewnie już na półce w kolejce do przeczytania. Jeszcze inni zaś dopiero oczekują... Wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w naszym konkursie. Tym razem, aby zdobyć jedną z najnowszych książek Terry'ego Goodkinda trzeba się będzie wykazać kunsztem literackim, bowiem do napisania będzie opowiadanie...

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu "Nowy początek":

 

Uczestnictwo:

W konkursie "Nowy początek" mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy FORUM z wyłączeniem osób ściśle związanych z organizacją konkursu - jury oraz członków ich rodzin. Przez określenie "członkowie rodzin" rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, konkubentów, osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia oraz członków rodzin do drugiego stopnia pokrewieństwa i powinowactwa włącznie. Przystąpienie do konkursu oznacza zapoznanie się i akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

 

Zadanie konkursowe:

Każdy uczestnik konkursu powinien wysłać na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. opowiadanie, zaczynające się od słów, którymi rozpoczęły się przygody Richarda i Kahlan w "Pierwszym Prawie Magii": "To było jakieś dziwaczne pnącze."

 

Dodatkowe wymagania:

1. Tekst formatu A4 powinien liczyć maksymalnie do 20 znormalizowanych stron maszynopisu (czcionka: TimesNewRoman, rozmiar: 12, interlinia 1.5, marginesy: 2cm). Nie wyznacza się minimalnej ilości stron tekstu konkursowego.

2. W procesie przyznawania nagród będą brać udział jedynie teksty oryginalne, wcześniej nie ogłaszane drukiem i nie publikowane na stronach internetowych, a także nie nagradzane w innych konkursach.

3. Jeden autor może nadesłać tylko jedno opowiadanie.

4. Akcja opowiadania zostanie umieszczona w uniwersum Miecza Prawdy.

 

Wybór zwycięzcy:

Przy ocenie Jury weźmie pod uwagę przede wszystkim: zgodność z zasadami gramatyki i ortografii, zgodność elementów przedstawionych w tekście z uniwersum stworzonym przez Terry'ego Goodkinda w cyklu Miecz Prawdy oraz kreatywność i oryginalność.

 

Termin nadsyłania prac:

13.03.2016r.

 

Nagrody:

Autorzy trzech najlepszych opowiadań otrzymają od nas książkę "Serce Wojny" autorstwa Terry'ego Goodkinda ufundowaną przez Dom Wydawniczy REBIS. W przypadku, gdy zwycięzca będzie już posiadaczem najnowszej książki - istnieje możliwość otrzymania innego tomu MP wybranego z listy dostępnych książek. Lista dostępnych książek do wglądu na żądanie zwycięzcy po zakończeniu konkursu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się tuż po ogłoszeniu wyników w celu uzyskania adresów pocztowych, które posłużą nam tylko i wyłącznie do wysłania nagród w ciągu 14 dni od daty otrzymania adresu.

Brak e-maila zwrotnego z adresem zwycięzcy przez 7 dni od ogłoszenia wyników poskutkuje utratą nagrody na rzecz kolejnej osoby wyłonionej w powyższy sposób.

 

Wyniki:

Wyłonienie i ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej 20.03.2016r.

 

Jury:

1. Organizator i pomysłodawca - Wisienka91,

2. Elenwe,

3. Shadow.

 

Dodatkowe informacje:

Uczestnicy biorąc udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich nicków forumowych jak również treści swoich zgłoszeń po zakończeniu konkursu na naszym forum i stronie głównej.

 

Sytuacje sporne:

Mamy nadzieję, iż konkurs przebiegnie bezproblemowo, jednak wszelkie ewentualne sytuacje konfliktowe zgłoszone w odpowiedni sposób rozsądzać będzie ostatecznie Jury. Od tej decyzji odwołanie już nie przysługuje.

 

Postanowienia ogólne:

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie w dowolnym momencie jedynie w celu ujednoznacznienia jego postanowień, by zapobiec wszelkim prawdopodobnym sytuacjom spornym.

 

Życzymy wszystkim powodzenia.

 

Team MieczPrawdy

29-06-2022, 01:46

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com