Konkurs Strój Miecza Prawdy

Dołącz na żywo do świata Miecza Prawdy i zostań jednym z ulubionych bohaterów, lub stwórz swoją własną postać!

 

Jak większość z naszych forumowiczów już wie - kolejny Zlot planujemy spędzić w Wiosce Fantasy. Chcemy wykorzystać tę okazję i przygotować się do najlepszego LARPa Miecza Prawdy ever. Stworzyć wyjątkowy klimat w wjątkowym miejscu. Zasiąść w prawdziwej gospodzie i wznieść toast za przygody i za to, by trwały jeszcze długo.

 

 

 Z tej okazji chcemy zachęcić Was do stworzenia stroju, który moglibyście wykorzystać na różnych LARPach, zlotach, konwentach itp. Stroju, który byłby Waszą ozdobą i wizytówką Miecza Prawdy w przyszłości. Wszystkie te wydarzenia zamierzamy podbić, więc marzy nam się wspólna wyprawa wzbudzającej zasłużoną uwagę (a może nawet podziw) zorganizowanej drużyny.

Jeśli chodzi o LARP Miecza Prawdy nabraliśmy tempa i nie zamierzamy zwalniać. Mamy sporo planów, uczymy się, testujemy i zmieniamy zasady. Chcemy, byście pomogli nam wznieść naszego LARPa na wysoki poziom wybierając się z nami na Pyrkon w 2016 roku. Tam mamy zamiar wziąć udział w większości organizowanych wydarzeń "LARPowych".

 

Głównym celem konkursu jest uzyskanie fajnego klimatu na zlotach. Obecność na zlocie nie jest oczywiście obowiązkowa - wszystkie prace są mile widziane, choć oczywiście gorąco Was zapraszamy także do wspólnej zabawy.

 

Regulamin konkursu "Strój MP":

 

Uczestnictwo:
W konkursie "Strój MP" mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy FORUM z wyłączeniem osób ściśle związanych z organizacją konkursu - jury oraz członków ich rodzin. Przez określenie "członkowie rodzin" rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, konkubentów, osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia oraz członków rodzin do drugiego stopnia pokrewieństwa i powinowactwa włącznie. Przystąpienie do konkursu oznacza zapoznanie się i akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

 

Zadanie konkursowe:
Każdy uczestnik konkursu powinien wysłać na nasz adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. odpowiednio ofotografowany strój wraz z jego opisem. Prosimy o zatytułowanie wiadomości: Konkurs Strój "MP". Każdy uczestnik może wysłać jedną pracę.

 

Dodatkowe wymagania:

1. Strój powinien być odtworzony na podstawie opisów z sagi Miecz Prawdy lub na podstawie strojów z serialu Legend of the Seeker.

2. Możemy wcielić się w jedną z postaci lub stworzyć własną.

3. Jeżeli zostaną użyte symbole z sagi lub serialu należy je sfotografować osobno i dodatkowo opisać.

4. Jeśli strój będzie wykonany własnoręcznie - należy zamieścić to w dołączanym opisie.

5. Strój nie może odbiegać od tematyki MP lub klimatu epoki przedstawionej w serialu/książce.

 

Wybór zwycięzcy:
Przy ocenie Jury weźmie pod uwagę przede wszystkim prezencję stroju i jego zgodność z sagą lub serialem. Dodatkowe punkty będzie można zdobyć za samodzielność, kreatywność i wkład własny.

 

Termin nadsyłania prac:
26.06.2016r.

 

Nagrody:

1. miejsce - Łuk.

2. miejsce - Nóż tradycyjny.

3. miejsce - Nagroda niespodzianka.

 

Wyniki:
Wyłonienie i ogłoszenie zwycięzców nastąpi najpóźniej 3.07.2016r.

 

Jury:

1. Organizator i pomysłodawca - Jarhem,

2. Halina M. (ocena pod kątem jakości wykonania krawieckiego),

3. Jan M. (ocena jakości wyposażenia i broni).

 

Dodatkowe informacje:
Uczestnicy biorąc udział w konkursie wyrażają zgodę na publikację swoich nicków forumowych jak również treści swoich zgłoszeń po zakończeniu konkursu na naszym forum i stronie głównej.

 

Sytuacje sporne:
Mamy nadzieję, iż konkurs przebiegnie bezproblemowo, jednak wszelkie ewentualne sytuacje konfliktowe zgłoszone w odpowiedni sposób rozsądzać będzie ostatecznie Jury. Od tej decyzji odwołanie już nie przysługuje.

 

Postanowienia ogólne:
Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie w dowolnym momencie jedynie w celu ujednoznacznienia jego postanowień, by zapobiec wszelkim prawdopodobnym sytuacjom spornym.

 

Życzymy wszystkim powodzenia.

 

Team MieczPrawdy

29-06-2022, 03:16

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com