Konkurs SD

Premiera "Skradzionych dusz" już za tydzień. Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie graficznym. Do wygrania są cenne nagrody, więc zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu poniżej i zmierzenia się z zadaniem jakie przygotowali dla Was organizatorzy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Uczestnictwo:

W konkursie "Premiera SD" mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy FORUM z wyłączeniem osób ściśle związanych z organizacją konkursu - jury oraz członków ich rodzin. Przez określenie "członkowie rodzin" rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, konkubentów, osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia oraz członków rodzin do drugiego stopnia pokrewieństwa i powinowactwa włącznie. Przystąpienie do konkursu oznacza zapoznanie się i akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

 

Jak przystąpić:

a. osoba chcąca wziąć udział w konkursie powinna zarejestrować się na FORUM, jeśli jeszcze nie posiada konta użytkownika,

b. osoba zarejestrowana na forum powinna nadesłać na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. montaż graficzny złożony z:

- tła – sceny z serialu Legend of the Seeker,

- pierwszego planu – własnego (ewentualnie cudzego)*** wizerunku,

- „chmurki” - jednego lub kilku tekstów przypisanych „w komiksowy” sposób widniejącym na montażu postaciom.

 

W temacie wiadomości prosimy o wpisanie swojej nazwy użytkownika z forum z dopiskiem: "Konkurs SD". Jeden użytkownik może nadesłać tylko jeden montaż.

 

*** UWAGA: W przypadku wykorzystania cudzego wizerunku do montażu – uczestnik potwierdza, że ma do niego wszelkie prawa i odpowiada przed ich właścicielem za ich ewentualne nadużycie. Wszelkie zgłoszone nadużycia spowodują wykluczenie uczestnika z konkursu ze skutkiem natychmiastowym.

 

Terminy:

 Konkurs trwa od 4 lutego 2015 do 28 lutego i odbędzie się następującymi etapami:

 - od 4 lutego do 17 lutego – nadsyłanie prac,

- od 18 lutego do 19 lutego – proces wyłaniania zwycięzców

- 20 lutego (najpóźniej) – ogłoszenie wyników,

- od 20 lutego do 27 lutego – głosowanie społeczności,

- 28 lutego – ogłoszenie wyników głosowania.

 

Wybór zwycięzców:

Etap I

Każda praca zostanie poddana niezależnej i obiektywnej ocenie przez jury.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury w składzie:

- Daikin,

- DarkIta,

- Wisienka91

na następujących zasadach:

a. ocenie podlegać będą m.in.:

- dobór tła,

- dobór tekstu w „chmurkach”,

- estetyka wykonania.

b. powyższe czynniki złożą się na łączną notę od każdego jurora, a te zsumowane dadzą wynik w przedziale 0-100 pkt.

c. w przypadku remisu - zostanie on rozstrzygnięty na zebraniu jury.

 

Etap II

Głosowanie społeczności odbędzie się w specjalnie w tym celu utworzonym temacie na forum, gdzie zaprezentowane będą wszystkie prace konkursowe opatrzone kolejno numerami. Ważny głos winien w wypowiedzi zawierać numer konkursowy wybranej pracy. Wszelkie nadmiarowe informacje podczas głosowania spowodują unieważnienie głosu i usunięcie posta z tematu.

 

Nagrody i sposób wręczenia:

Etap I

Pierwsze trzy osoby wyłonione według powyższych zasad otrzymają najnowszą książkę autorstwa Terry`ego Goodkinda – "Skradzione dusze".

 

Etap II

Zdobywca nagrody społeczności, który nie jest zwycięzcą wyłonionym przez jury również otrzyma książkę „Skradzione dusze”.

Zdobywca nagrody społeczności, którym będzie laureat wyłoniony przez jury – otrzyma książkę „Reguła dziewiątek” również autorstwa Terry`ego Goodkinda.

 

Ze zwycięzcami skontaktujemy się tuż po ogłoszeniu wyników w celu uzyskania adresów pocztowych, które posłużą nam tylko i wyłącznie do wysłania nagród w ciągu 14 dni od daty otrzymania adresu.

Brak e-maila zwrotnego z adresem zwycięzcy przez 7 dni od ogłoszenia wyników poskutkuje utratą nagrody na rzecz kolejnej osoby wyłonionej w powyższy sposób.

 

Dodatkowe informacje:

Fundatorem wszystkich nagród w konkursie jest Dom Wydawniczy REBIS.

Wszyscy zwycięzcy wyrażają zarazem zgodę na publikację swoich nicków forumowych oraz prac na STRONIE GŁÓWNEJ wraz z wynikami konkursu.

 

Sytuacje sporne:

Mamy nadzieję, iż konkurs przebiegnie bezproblemowo, jednak wszelkie ewentualne sytuacje konfliktowe zgłoszone w odpowiedni sposób rozsądzać będzie ostatecznie jury. Od tej decyzji odwołanie już nie przysługuje.

 

Postanowienia ogólne:

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie w dowolnym momencie jedynie w celu ujednoznacznienia jego postanowień, by zapobiec wszelkim prawdopodobnym sytuacjom spornym.

 

Życzymy wszystkim powodzenia.

Team MieczPrawdy

14-04-2021, 18:19

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com