Konkurs Premiera TK

Nadszedł długo wyczekiwany dzień... Od dziś w księgarniach można nabyć "Trzecie Królestwo". Z tej okazji zapraszamy wszystkich do wzięcia udziału w konkursie wiedzy o MP. Do wygrania są cenne nagrody, więc zachęcamy do zapoznania się z treścią regulaminu poniżej i do sprawdzenia stanu swojej wiedzy o świecie Terry`ego Goodkinda.

 

 

 

 

 

 

Regulamin konkursu "Premiera TK"

 

Uczestnictwo:

W konkursie "Premiera TK" mogą uczestniczyć wszyscy użytkownicy FORUM z wyłączeniem osób ściśle związanych z organizacją konkursu - twórców pytań, jury oraz członków ich rodzin. Przez określenie "członkowie rodzin" rozumie się wstępnych, zstępnych, rodzeństwo, małżonków, konkubentów, osoby pozostające z nimi w stosunku przysposobienia oraz członków rodzin do drugiego stopnia pokrewieństwa i powinowactwa włącznie. Przystąpienie do konkursu oznacza zapoznanie się i akceptację postanowień niniejszego Regulaminu.

 

Termin:

Konkurs trwa od 20 stycznia 2014 do 30 stycznia 2014, z następującymi etapami:

- 20 stycznia - publikacja pytań konkursowych,

- od momentu publikacji pytań do 26 stycznia - rejestracja i nadsyłanie odpowiedzi,

- od 27 stycznia do 29 stycznia - proces wyłaniania zwycięzców,

- 30 stycznia - ogłoszenie wyników konkursu.

 

Jak przystąpić:

- osoba chcąca wziąć udział w konkursie powinna się zarejestrować na FORUM, jeśli jeszcze nie posiada konta użytkownika,

- osoba zarejestrowana na forum powinna nadesłać na adres e-mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.
 odpowiedzi na pytania podane na STRONIE GŁÓWNEJ naszego serwisu. W temacie wiadomości prosimy o wpisanie swojej nazwy użytkownika z forum z dopiskiem: "Konkurs TK". Jeden użytkownik może nadesłać tylko jedną wiadomość.

 

Wybór zwycięzców:

Wraz z listą pytań opublikowana zostanie punktacja za każde z nich.

Zwycięzcy zostaną wyłonieni przez jury w składzie:

- Eruanno (autor pytań, członek jury),

- Rajek (członek jury),

- Elenwe (członek jury)

na następujących zasadach:

- ocenie podlegać będzie merytoryczna zgodność z zagadnieniami z serii Miecz Prawdy, na podstawie których powstawać będą pytania,

- o wygranej zadecyduje ilość zdobytych punktów, a w przypadku remisu - zostanie on rozstrzygnięty przez jawne losowanie, które odbędzie się na CHACIE MP. O dacie i godzinie losowania zainteresowani zostaną powiadomieni e-mailowo co najmniej 24h przed nim. Nieobecność na losowaniu nie będzie miała wpływu na jego wynik.

 

Nagrody i sposób wręczenia:

Pierwsze trzy osoby wyłonione według powyższych zasad otrzymają najnowszą książkę autorstwa Terry`ego Goodkinda - "Trzecie Królestwo", ufundowaną przez Dom Wydawniczy REBIS. Zwycięzcy wyrażają zarazem zgodę na publikację swoich nicków forumowych na STRONIE GŁÓWNEJ wraz z wynikami konkursu.

Ze zwycięzcami skontaktujemy się tuż po ogłoszeniu wyników w celu uzyskania adresów pocztowych, które posłużą nam tylko i wyłącznie do wysłania na nie nagród w ciągu 14 dni od daty otrzymania adresu.

Brak e-maila zwrotnego z adresem zwycięzcy przez 7 dni od ogłoszenia wyników poskutkuje utratą nagrody na rzecz kolejnej osoby wyłonionej w powyższy sposób.

 

Sytuacje sporne:

Mamy nadzieję, iż konkurs przebiegnie bezproblemowo, jednak wszelkie ewentualne sytuacje konfliktowe zgłoszone w odpowiedni sposób rozsądzać będzie ostatecznie jury. Od tej decyzji odwołanie już nie przysługuje.

 

Postanowienia ogólne:

Zastrzegamy sobie prawo do zmian w regulaminie w dowolnym momencie jedynie w celu ujednoznacznienia jego postanowień, by zapobiec wszelkim prawdopodobnym sytuacjom konfliktowym.

 

Życzymy wszystkim powodzenia.

 

Team MieczPrawdy

14-08-2020, 01:07

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com