O zburzonym moście

Pewnego razu Richard wybrał się w podróż poza granice Aydindril, niestety w tym czasie rzeka Kern przybrała podczas ulew i nie mógł dostać się z powrotem do miasta. Najbliższy most uległ zniszczeniu, od następnego dzieliły go dwa dni drogi, a umówił się z Kahlan na spotkanie przy pełni księżyca na brzegu rzeki. Chcąc dotrzymać słowa, ruszył w dół rzeki szukając przejścia. Po pewnym czasie natknął się na pogrążonego w obserwacji chmur Zedda i spytał go o dalszą drogę. Dziadek poradził mu, aby szedł dalej, aż spotka Rybaka z łodzią, po czym wrócił do obserwacji. I rzeczywiście w niedługo potem Richard dostrzegł w oddali łowiącego na środku rzeki Rybaka. Przywołał go gestem do brzegu i zapytał, czy nie mógłby go przewieźć na drugi brzeg. Rybak zgodził się, ale powiedział, że będzie go to kosztować i wymienił konkretną przysługę. Richardowi cena wydała się mocno wygórowana i nieuczciwa, więc nie skorzystał z oferty Rybaka, chwycił za miecz, rozprawił się z nim i postanowił wrócić w okolice zwalonego mostu.  

W tym samym czasie Kahlan próbowała na swój sposób przedostać się na drugi brzeg rzeki. Dzień był słoneczny, więc rozebrała się do naga i wskoczyła do wody, nieświadoma, że z brzegu cały czas przygląda jej się przypadkowy Mieszkaniec Aydindril. Mieszkaniec pomyślał, że dziewczyna chce popełnić samobójstwo i rzucił jej się na ratunek, próbując wyciągnąć ją z wody. Kahlan tłumaczyła, że wcale nie chce się zabić, że chce dotrzeć na drugi brzeg do swojego męża, który...właśnie pojawił się po drugiej stronie. Widząc Kahlan nagą w ramionach obcego mężczyzny obrócił się na pięcie, uznając, że w takich przypadkach nie należy przeszkadzać. Mieszkaniec wykorzystał to i zaczął namawiać Kahlan, aby jednak dała się mu wyłowić i zanieść na pobliską ukrytą za linią drzew łąkę. Wtedy dziewczyna poraziła go swoją mocą…

Uporządkuj występujące postaci od najbardziej sympatycznej do najmniej. Poniżej znajdują się klucze.


Wybrana przez Ciebie kolejność postaci ma wskazywać na priorytety, jakie nadajesz w życiu następującym wartościom lub postawom:

Richard - godność,

Kahlan - zmysłowość,

Zedd -  wiedza,

Rybak - materializm,

Mieszkaniec - seks.

 

25-08-2019, 20:30

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com