Craig Horner (Richard Cypher)

 

alt

Craig Horner urodził się w 1983 roku w Queensland w Australii. Miłość do aktorstwa odkrył w sobie we wczesnej młodości - zagrał w szkolnej wersji sztuki Szekspira „Sen nocy letniej”. Uczęszczał do St. Peters Lutheran College w Indooroopilly w rodzinnym mieście, ale porzucił szkołę. W wolnych chwilach zajmuje się grą na gitarze, pisze własne utwory. Lubi spędzać czas aktywnie: uwielbia piłkę nożną, siatkówkę, tenisa, pływanie, narciarstwo, snowboard i kajakarstwo.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Craig Horner (Richard Cypher)

Bridget Regan (Kahlan Amnell)

 

alt

Urodzona 3 lutego 1982r. w San Diego w stanie Kalifornia) – amerykańska aktorka teatralna i filmowa. Poza Legend of the Seeker, w serialach pojawia się gościnnie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Bridget Regan (Kahlan Amnell)

Bruce Spence (Zedd)

 

alt

 

 

Bruce Spence urodził się 17 września 1945 roku w Auckland w Nowej Zelandii. Ukończył Henderson High School w Zachodnim Auckland. Ma żonę Jenny (od 1973 roku) i dwoje dzieci. Mieszka na McMasters Beach w Nowej Walii.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Bruce Spence (Zedd)

Tabrett Bethell (Cara)

 

Tabrett Bethell urodziła się w 1982 roku w Australii. Ukończyła Screenwise Film & TV School w Sydney. Zanim została aktorką, pracowała jako cheerleaderka w NRL (National Rugby League) Cronulla Sharks.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Tabrett Bethell (Cara)

Craig Parker (Darken Rahl)

alt

 

Craig Parker urodził się 12 listopada 1970 roku na Fidżi. Ma dwoje rodzeństwa - brata i siostrę. Obecnie mieszka w Nowej Zelandii. Jest związany z Auckland Theatre Company, na deskach którego zagrał m.in. w sztuce "Rosencrantz & Guildenstern nie żyją", "Pocałunek Judasza" i "The Pillowman". Współpracował z Silo Theatre przy sztuce Glide Time. Chętnie udziela się na konwentach związanych z twórczością Tolkiena.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej: Craig Parker (Darken Rahl)

29-06-2022, 02:49

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com