Nowa książka Terry'ego

10 stycznia 2017. To już oficjalna data premiery nowej książki Terry'ego, której akcja dziać się będzie w uniwersum tak dobrze nam znanym z przygód Richarda i Kahlan. Tym razem jednak główną bohaterką będzie - również dobrze nam znana - Czarodziejka Nicci.

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Festiwal Apostrof

Wszystkich czytelników mamy zaszczyt zaprosić na Międzynarodowy Festiwal Literatury Apostrof. Ogólnopolskie wydarzenie zainicjowane przez sieć sklepów Empik odbędzie się w ośmiu miastach: Krakowie, Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Łodzi i Katowicach w dniach 16-22 maja 2016.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Serial Koło Czasu

 

Prawne kwestie dobiegły końca i już wszystko wiadomo. Serial "Koło Czasu" na podstawie książek Robera Jordana powstanie. Na oficjalne zapowiedzi jeszcze przyjdzie czas, ale radości odebrać się już nie da!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Zaproszenie na 6. oficjalny zlot polskich fanów Miecza Prawdy

Rozmowy dopięte na ostatni guzik, terminy potwierdzone - nic tylko brać i rezerwować urlop. Dlaczego w tym roku szczególnie warto do nas dołączyć? Wszelkie informacje znajdziecie poniżej :)

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

5. oficjalny zlot polskich fanów Miecza Prawdy - Lubiatowo 2015

Zima w końcu nadeszła. Jedni lepią bałwana, inni narzekają na zimno, niewygody komunikacyjne oraz wszystko co zimowo złe. Ze wszystkimi chcemy się podzielić naszymi gorącymi wspomnieniami z 5. oficjalnego zlotu fanów Miecza Prawdy, który odbył się w sierpniu w nadmorskim Lubiatowie. Niech one rozgrzeją Wasze serduszka, gdy za oknem mróz ;) Relacja autorstwa naszej Zlotorganizatorki - Niny.

 

 

 

 

Czytaj więcej...

29-06-2022, 02:25

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com