Serce Wojny

Gotowi na dreszczyk emocji? Jeszcze tylko dwa tygodnie. "Sercem wojny" Terry Goodkind kończy cykl Dzieje Richarda i Kahlan, a tym samym całą serię Miecz Prawdy. 19 stycznia 2016 będzie można zaopatrzyć się w ostatni tom przygód naszych ulubionych bohaterów by dowiedzieć się jak kończy się cała historia a także by się z nimi pożegnać... Poniżej  krótki opis, który ukaże się na okładce.

 

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Skradzione dusze

 

A jednak nie będziemy nic nikomu wyrywać, rozdzierać ani wydzierać. "Skradzione dusze" to tytuł najnowszego dzieła Terry`ego Goodkinda, które na księgarnianych półkach zobaczymy już 10 lutego. Poniżej tradycyjnie przedstawiamy krótki opis, który ukaże się na okładce książki. Szykujcie oszczędności i uwagę. Im bliżej premiery tym większa szansa na niespodzianki z nią związane...

 

 

 

 

 

 

Czytaj więcej...

Trzecie Królestwo

 

Dla wszystkich fanów serii Miecz Prawdy mamy przedświąteczną niespodziankę. Dziś na stronie wydawnictwa Rebis pojawiła się zapowiedź "Trzeciego Królestwa" - kontynuacji "Wróżebnej Machiny".

W praktyce znaczy to tyle, że co prawda jeszcze chwilkę przyjdzie nam poczekać na książkę, ale być może jeszcze przed feriami zimowymi będziemy mogli się cieszyć nową porcją przygód Richarda i Kahlan.


Ci, którzy wiedzą już co nieco o serii, poniżej znaleźć mogą podany przez Rebis opis, który zapewne znajdzie się na tylnej okładce książki. Zaczynającym zaś przygodę z serią Terry`ego Goodkinda, polecamy "Pierwsze Prawo Magii".

 

Czytaj więcej...

26-10-2021, 22:42

Valid XHTML & CSS | Design by: LernVid.com